Peníze zpět z nákupů (cashback)

Znáte už cashback portály? jde o webové stránky, které vám umožní dostat zpět část peněz z vašich online nákupů.

Fungování je velmi jednoduché, před samotným nákupem se jen přihlásíte a přes tlačítko přejdete do požadovaného eshopu. To je vše. Po zaplacení objednávky už jen stačí počkat na schválení nákupu, a pak dostanete menší či větší procento z nákupu do virtuální peněženky. V té si můžete buď spořit, nebo si nechat provizi vyplatit hned na bankovní účet (výplata je dle částky, od 1 Kč vyplácí pouze Tipli.cz).

Tyto portály dostávají za váš nákup provizi o kterou se pak podělí s vámi. Nabídka cashback portálů je veliká, připravili jsme proto přehledné srovnání. Najdete v něm základní informace o hlavních portálech, na konci najdete srovnání všech hlavních parametrů. Vyberte si s námi ten nejlepší cashack portál a ušetřete.

 

Přehled cashback portálů

tipli

Tipli.cz se řadí mezi novější cashback portály a od ostatních se moc neliší. Rozdíl je však v tom hlavním – vyšší provize (například na AliExpressu dostanete 10 % zpět místo běžných 5 %). Výběr obchodů je opravdu velký, nechybí různé slevové kupony či jiné akce. K dispozici je i šikovný doplněk do prohlížeče, který vás upozorní vždy, pokud se nacházíte v obchodě podporující cashback. Za instalaci tohoto doplňku získáte i drobný bonus. Jedinou menší nevýhodou je chybějící odměna za registraci. Ve všech hlavních parametrech jako výše odměny a minimální výše pro výplatu je však jednoznačný favorit.

Registrace na Tipli.cz (otevře v novém okně)

 

plnapenezenka

PlnaPenezenka.cz je jeden z nejstarších cashback portálů. Odměny jsou mírně nižší než u Tipli.cz, nicméně zase zde najdete pár obchodů, které jinde chybí. Odměna za registraci je příjemných 60 Kč. Nechybí doplněk do prohlížeče či slevové kupony. Výplata je od 100 Kč.

Registrace na PlnaPenezenka.cz (otevře v novém okně)

 

refundo

U Refundo.cz sice nenajdete nejvyšší odměny, ale zase má zajímavý věrnostní program. Získáváte v něm body za uplatnění slevových poukazů či recenze. Za registraci na webu obdržíte 50 Kč, k dispozici je také doplněk do prohlížeče.

Registrace na Refundo (otevře v novém okně)

 

vratnepenize

VratnéPeníze.cz jsou velmi podobné konkurenci, předností je existence mobilní aplikace, navíc dostanete i 10 Kč bonus za použití. Za registraci obdržíte 50 Kč a za instalaci doplňku do prohlížeče 20 Kč. Bohužel negativní specialitou je proti ostatním vysoká minimální hranice pro vyplacení, až 300 Kč.

Registrace na VratnéPeníze.cz (otevře v novém okně)

 

Na závěr přehledné shrnutí:

Tipli.cz (otevřít v novém okně)

Odměna za nákup: průměrná až vyšší
Odměna za registraci: 0,- Kč
Odměna za instalaci doplňku: 10 Kč
Výplata od: 1,- Kč
Časté akce za extra odměny

 

Plnapenezenka.cz (otevřít v novém okně)

Odměna za nákup: průměrná
Odměna za registraci: 50,- Kč
Odměna za instalaci doplňku:10 Kč
Výplata od: 100,- Kč

 

Refundo.cz (otevřít v novém okně)

Odměna za nákup: průměrná
Odměna za registraci: 50,- Kč
Odměna za instalaci doplňku: 10 Kč
Výplata od: 25,- Kč
Při výplatě alespoň 1 000 Kč bonus 100 Kč

 

Vratnepenize.cz (otevřít v novém okně)

Odměna za nákup: nižší
Odměna za registraci: 50,- Kč
Odměna za instalaci doplňku:20 Kč
Výplata od: 300,- Kč

Mobilní aplikace s bonusem 10 Kč

 

Uvedená výše odměn platí k 22.4. 2020, v průběhu času se mohou odměny měnit.

Aktualizované srovnání najdete také na našem webu BezvaVejska.cz.

💾 Stáhnout materiál   🎓 Online kurzy
error: Content is protected !!