Rozbory maturitních děl

Stránky Studijni-svet.cz fungují více než 7 let, nicméně tento web nebyl první, nejprve byly založeny stránky s literaturou, především s maturitními rozbory děl.

Jako 1. vznikl web Rozbor-dila.cz, který i dnes  tvoří polovinu návštěvnosti celé skupiny Studijního světa. Původně na něm bylo jen 7 nejhledanějších děl k maturitě (například sbírka Kytice). Stránky se však během chvíle staly velmi populární a návštěvníci začaly po stovkách zasílat své rozbory. Původně jiné weby nebyly v plánu, nicméně když pak byly v databázi některé rozbory knih například čtyřicetkrát, bylo nutné udělat změnu. Je určitě přínosnější zveřejnit jakoukoliv novou maturitní otázku než šedesátý rozbor Kytice.

Na Rozbor-dila.cz aktuálně najdete přes 2 tisíce rozborů knih, obrovské množství slohovek, životopisů spisovatelů, referátů či mluvnických a gramatických poznámek.

Nové rozbory děl k maturitě už přibývají jen málo. Momentální snahou je zvyšování kvality těch publikovaných před přidáváním dalších. Informace z více rozborů jsou spojovány do jednoho materiálu, jsou opravovány chyby a formátování. Díky tomu i po tolika letech patří Rozbor-dila.cz stále mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější studijní weby v ČR.

 

Zobrazení webů skupiny Studijni-svet.cz v čase.


💾 Stáhnout materiál   🎓 Online kurzy
error: Content is protected !!